Restaurace Vitalité

Restaurace Vitalité nabízí příjemné a moderní nekuřácké prostředí, kde se najíte nejen chutně a pestře, ale i rychle – oběd, svačina i večeře – a bez zbytečného čekání na číšníka. Unikátní předností je naše kombinace obslužného (Menu) i samoobslužného (Raut) provozu. Můžete si tak vybrat přesně podle vaší chuti, a snadno ovlivnit pestrost, množství i cenu svého jídla. Nabízíme pestrá jídla ze superpotravin s domácí chutí a bez nezdravých konzervantů, barviv a dochucovadel (tj. jídla vhodná jak pro dospělé, tak i malé děti).

Restaurace:
připravujeme pro Vás od 2. poloviny září !
 


Fotogalerie zde

 

Jak se k nám dostanete:

připravujeme pro Vás od 2. poloviny září

 

Naše filozofie

Naše filozofie stojí na čtyřech zásadách: používání prověřených a kvalitních surovin, čerstvá jídla bez polotovarů a separátů, vaření bez chemických náhražek a konzervantů a nízká kalorická hodnota připravovaných jídel a vysoký podíl zeleniny.


Přečtěte si o naší filozofii

Napsali o nás:


 

Z čeho vaříme

Připravili jsme pro vás přehledný systém superpotravin, ze kterých jídla připravujeme. Dozvíte se více o tom, jak která potravina pomáhá vašemu zdraví, a přímo se můžete přesvědčit, ve kterých jídlech z naší nabídky suroviny najdete.


Více o surovinách a přípravě

 

 

Naše nabídka

každý den si vyberete nejen z menu jídel, ale i z velmi pestré rautové nabídky. Přesvědčte se sami. Nabízíme i pestré sady jídel, výhodných výživově i cenově (Menu + nápoj / svačina / dezert) , resp. pomáhajících udržet štíhlou linii (Dámské Menu, FIT Menu s čerstvým salátem apod.). Ochutnáte jídla, která v běžných "Meníčkových hospodách" často nenajdete (např. ryby, drůbež, zvěřina, čerstvé italské těstoviny, čerstvé saláty a teplá zelenina, domácí dezerty a nápoje). 


Více o naší nabídceDalší informace

  • odměňujeme věrné zákazníky, kteří ve Vitalité mohou jíst o 10% - 15% výhodněji (= Věrnostní karty pro jednotlivce, resp. Firemní bonusový systém pro manažery a zaměstnance)
  • přijímáme všechny 3 druhy stravenek – Sodexo, Ticket Restaurant (Edenred) i Cheque de J.
  • a také zákazníky oblíbená Happy-half hour: v poslední půlhodině provozu koupíte jídla o 30% výhodněji !

 

Přijďte do Vitalité Zdravého Restaurantu!

od 18.10.2018 jsme otevřeli novou obědovou Restauraci na adrese Cejl 76: sledujte náš internet !

 

zákaznická linka:

+420 734 468 500

Jak se k nám dostat? Aktuální menu