o Vitalité

 

Naše filozofie

Naše filozofie stojí na čtyřech zásadách: používání prověřených a kvalitních surovin, čerstvá jídla bez nezdravých polotovarů a separátů, vaření bez chemických náhražek a nezdravých konzervantů, nižší kalorická hodnota připravovaných jídel a vysoký podíl zeleniny.


Přečtěte si o naší filozofii

Napsali o nás:

MF DNES hodnotí každé pondělí jednu brněnskou restauraci, ve které vaří polední menu. Recenzentka restauraci navštívila v minulém týdnu nejméně dvakrát.

Dnes: Zdravý restaurant Vitalité, Lidická 26,  602 00  Brno, www.zdravyrestaurant.cz

Hodnocení 80%

KAM NA DOBRÝ OBĚD - jak se obědvá bez éček
Mladá fronta DNES, 2. února 2009

 

Z čeho vaříme

Nabízíme pestrá jídla ze superpotravin s domácí chutí a bez nezdravých konzervantů, barviv a dochucovadel (tj. jídla vhodná jak pro dospělé, tak i malé děti).

Připravili jsme pro vás přehledný systém superpotravin, ze kterých jídla připravujeme. Dozvíte se více o tom, jak která potravina pomáhá vašemu zdraví, a přímo se můžete přesvědčit, ve kterých jídlech z naší nabídky suroviny najdete.


Více o surovinách a přípravě

 

 

Naše nabídka:

každý den si vyberete ze 4 druhů Menu jídel, která v běžných "Meníčkových hospodách" často nenajdete: 

Ochutnáte tak jídla z ryb, drůbeže i zvěřiny,
ale také
čerstvé italské těstoviny, čerstvé saláty a teplou zeleninu.

Samozřejmostí je i to, že každý den nabízíme jeden druh jídla ve formě bezmasého oběda a jedno jídlo jako specialitu (=jídlo z luxusnějších druhů masa a ryb)

 


Více o naší nabídceDalší informace

  • odměňujeme věrné zákazníky, kteří s Vitalité mohou jíst až o 10% výhodněji (= Věrnostní karty pro jednotlivce, resp. Firemní bonusový systém pro manažery a zaměstnance)
  • přijímáme všechny 3 druhy stravenek – Sodexo, Ticket Restaurant (Edenred) i Cheque de J.

 

Přijďte do Vitalité!

vyzvedněte si své jídlo přímo ve Vitalité a nebudete nejen platit za dopravu, ale můžete zároveň i využít svého Věrnostního bonusu !


Hudcova 78/367 

612 00

Brno - Medlánky

 zákaznická linka:

+420 734 468 500