Naši zákazníci

Naše restaurace je vhodná pro každého – níže si přečtěte, jaké cílové skupiny zákazníků u nás tráví čas nejraději, resp. nejraději si objednávají naše čerstvá jídla pro dovoz.

Rodiče s dětmi

Singles

Pohodové prostředí vhodné pro rodiny s dětmi - menu nebo výhodná rautová nabídka (volitelné množství jídla pro děti bez nezdravých éček). Když se chcete na snídani, oběd, svačinu i večeři dobře najíst a nechcete ztrácet čas nakupováním surovin a přípravou snídaně, svačiny či večeře.

Pracovně vytížení

Školky a školy

Když jste časově/ pracovně vytížení a volný čas je pro vás cennou hodnotou. Ve Vitalité Zdravém Restaurantu se najíte dobře i rychle, nebo Vám jídlo přivezeme. Když Vám záleží na tom, aby dítě ve školce/škole mělo kvalitní a vyváženou stravu bez nezdravých éček.

Naši zákazníci o nás říkají:

Moje oblíbené místo, kde se dá chutně a současně zdravě naobědvat, nasvačit,
i povečeřet

Anna Nečasová
tajemnice advokátní kanceláře

 

Napsali o nás:

MF DNES hodnotí každé pondělí jednu brněnskou restauraci, ve které vaří polední menu. Recenzentka restauraci navštívila v minulém týdnu nejméně dvakrát.

Dnes: Zdravý restaurant Vitalité, Lidická 26,  602 00  Brno, www.zdravyrestaurant.cz

Hodnocení 80%

KAM NA DOBRÝ OBĚD - jak se obědvá bez éček
Mladá fronta DNES, 2. února 2009

 

Přijďte do Vitalité!

vyzvedněte si své jídlo přímo ve Vitalité a nebudete nejen platit za dopravu, ale můžete zároveň i využít svého Věrnostního bonusu !


Hudcova 78/367 

612 00

Brno - Medlánky

 zákaznická linka:

+420 734 468 500