Dovoz jídel do firem (a domácností)

(> 250 Kč /dovoz)

 

 

 

Jak služba dovozu jídel z Vitalité funguje a v čem je jiná ve srovnání s klasickými dovozy jídel?

Protože je celá řada zájemců, kteří to mají do Zdravého Restaurantu daleko, vznikl (na základě zájmu našich zákazníků) nový koncept pohodlného a jednoduchého objednávání jídel, dezertů a svačin přímo přes internet.

Dovoz z Vitalité Zdravého Restaurantu se liší od tradičních dovozů jídel do firem, kanceláří a domácností zejména v těchto oblastech:

 1. orientujeme se na zdravý a vyvážený způsob přípravy našich jídel s důrazem na lehká, libová a nízkokalorická masa (drůbež, ryby, libové vepřové a hovězí, zvěřina) a dále na vysoký podíl zeleniny a čerstvých salátů v naší nabídce. Jsme schopni nabídnout hlavní jídla i v čistě bezmasé (zeleninové) úpravě, či v dalších speciálních úpravách (pro BezLepkovou dietu či v BezMléčné úpravě),
 2. vaříme bez nezdravé chemie, náhražek jídel a průmyslově vyráběných polotovarů a při vaření používáme i BIO suroviny,
 3. věříme na individuální služby, a proto jsme schopni nabídnout našim stálým zákazníkům (při odběru > 1.000 Kč /závoz)  i pravidelný (i každodenní) dovoz jídel na konkrétní (předem dohodnutou) hodinu a nahradit jim tak často nevyhovující "závodní stravování", nebo školkové / školní stravování. Akceptujeme stravenky i platbu fakturou.
 4. kromě hlavních obědových jídel jsme schopni nabídnout i velmi zajímavý doplňkový sortiment pro svačiny a večeře, či kvalitní a chutná jídla pro vícesměnný provoz (např. pro IT firmy, nebo call centra pracující ve více časových pásmech):
  • dezerty, buchty (i v nízkokalorických úpravách),
  • čerstvé ovoce a čerstvé zeleninové saláty,
  • jídla vhodná na snídaně, svačinky, obědy i lehké večeře
 5. pro speciální firemní či rodinné příležitosti nabízíme oblíbenou službu VAŠE PÁRTY, u které Vám až přímo do firmy přivezeme Vámi preferované občerstvení na firemní akce a školení, resp. na firemní či rodinné oslavy (vč. dětských oslav).

Služba Vaše párty

Službu VAŠE PÁRTY nabízíme už od 4 osob a jedná se tak o bezkonkurenčně nejvýhodnější a nejpohodlnější PÁRTY SERVIS, kde svoji objednávku jednoduše vyřídíte na pár kliknutí myší.


Více informací o službě Vaše párty

 

Zaujal vás náš netradiční koncept pohodlného objednávání i dovozu chutných a přitom zdravých a kvalitních jídel?

Na webu pokračujte úvodní (jednorázovou) registrací (abychom věděli komu a na jakou adresu jídlo přivézt):

 • Registraci můžete provést přímo na následujícím odkazu
 • A po potvrzení registrace se na webu www.strava.cz přihlásíte na svůj internetový účet pro objednávání stravy (pomocí přístupových údajů, které Vám zašleme po Vaší registraci):

   

   Pak už stačí jen vybrat si své oblíbené jídlo
   (volba OBJEDNÁVKY po přihlášení)

   a na 2 kliknutí budete mít Vaše jídlo objednané !

Přijďte do Vitalité!

vyzvedněte si své jídlo přímo ve Vitalité a nebudete nejen platit za dopravu, ale můžete zároveň i využít svého Věrnostního bonusu !


Hudcova 78/367 

612 00

Brno - Medlánky

 zákaznická linka:

+420 734 468 500