Dovoz jídel do institucí a firem:

Minimální výše objednávky (pro jeden závoz):

> 300 Kč /dovoz každý den, resp. > 500 Kč /dovoz při nepravidelném odběru

 

 REGISTROVAT SE:

 

 Jak služba dovozu jídel z Vitalité funguje a v čem je jiná ve srovnání s klasickými dovozy jídel?

Protože je celá řada zájemců, kteří to mají do Zdravého Restaurantu daleko, vznikl (na základě zájmu našich zákazníků) koncept pohodlného a jednoduchého objednávání jídel přímo přes internet.

Dovoz z Vitalité Zdravého Restaurantu se liší od tradičních dovozů jídel do institucí a firem zejména v těchto oblastech:

  1. orientujeme se na zdravý a vyvážený způsob přípravy našich jídel s důrazem na lehká, libová a nízkokalorická masa (drůbež, ryby, libové vepřové a hovězí, zvěřina) a dále na vysoký podíl zeleniny a čerstvých salátů v naší nabídce. Jsme schopni nabídnout hlavní jídla i v čistě bezmasé (zeleninové) úpravě,
  2. vaříme bez nezdravé chemie, náhražek jídel a při vaření používáme i BIO suroviny,
  3. našim stálým zákazníkům jsme schopni nabídnout (při odběru > 1.000 Kč /závoz)  i pravidelný (i každodenní) dovoz jídel na konkrétní (předem dohodnutou) hodinu a nahradit jim tak často nevyhovující "závodní stravování", nebo školkové / školní stravování. Akceptujeme stravenky i platbu fakturou.

  

Zaujal vás náš netradiční koncept pohodlného objednávání i dovozu chutných a přitom zdravých a kvalitních jídel?

Na webu pokračujte úvodní (jednorázovou) registrací (abychom věděli komu a na jakou adresu jídlo přivézt):

  • Registraci pro firmy můžete provést přímo na následujícím odkazu
  • A po potvrzení firemní registrace se na webu www.vitalite-obed.cz přihlásíte na svůj internetový účet pro objednávání stravy (pomocí přístupových údajů, které Vám zašleme po Vaší registraci).

 

   

   

Přijďte do Vitalité!

vyzvedněte si své jídlo přímo ve Vitalité a nebudete nejen platit za dopravu, ale můžete zároveň i využít svého Věrnostního bonusu !


Hudcova 78/367 

612 00

Brno - Medlánky

 zákaznická linka:

+420 734 468 500